Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız tıkalı gider açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Daha sonra görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlanarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneler görüntülenerek önlemler alınır. Kanal görüntüleme sistemleri ile atık giderin içi görüntülenir. İnan Tesisat olarak tıkalı olan kanalları kırmadan borulara ve contalara zarar vermeden açıyoruz.

Yemek artıkları yağ ve pis su kanallarında biriken kalıntıları yüksek basınçlı su uygulayarak temizliğini yapıyoruz.

Tıkanıklık açma cihazlarımız asla tıkanan borulara zarar vermemektedir. Kanalizasyon tıkanıklığını açtığımız gibi tuvalet, lavabo, pimaş borularında meydana gelmiş beton harc gibi kalıtsal bir tıkanıklık söz konusu olduğun dada görüntülü cihazlarımız sayesinde tıkalı olan bölgenin dilerseniz sizlere kamera kaydı yaparak da sunabiliriz.

Tıkanıklık yaşadığınız logar, rögar, tuvalet, lavabo, kanalizasyon gibi tüm giderlerin tıkanıklığını İnan Tesisat olarak açmaktayız. Bizleri arayarak profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamız Bursa’nın Nilüfer ilçesi ve semtlerine hizmet vermektedir.

Mobil Servisimiz ile aynı gün içinde servis hizmeti sunmaktayız. Bizleri arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.