KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BÜTÜNLÜĞÜ İLE  PETEK TEMİZLİĞİ YAPMAKTAYIZ Konutlarda ve iş yerlerinde yer alan petekler belirli periyotlarda petek temizliği kapsamında gerçekleştirilmediği takdirde konforlu alanların sorun teşkil etmesine neden olmaktadır.  Olası sorunlar karşısında bilinçsizce yapılan uygulamalar sonucunda kalorifer tesisatlarında yüksek maliyette zararla birlikte kombilerin zarar görmesine neden olmaktadır.

Firmamız özel ilaçlar kullanımıyla kombi ve tesisatlarınızda hiçbir zarar verici süreci oluşturmaksızın gerekli olan kirli suyla balçık, kum, kireç gibi tortuların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Firmamız profesyonel ekibimizle kimyasal ilaç ihtiyacını kalorifer sistemlerine ilettikten sonra bekleme evresini dikkate alarak tesisatta oluşan yabancı maddelerin dışarıya atılımını sağlamaktadır.

Kalorifer temizliği tesisatta yer alan kireç ve tortu birikimini özel paket temizleme cihazlarıyla gerçekleştirerek net bir çözüm elde edilmesini müşterilerimize firmamız sağlamaktadır. Yanlış işlemler sonucunda radyatörlerde kalan tortular tıkanmalarla ısınma sorunlarının dışında yüksek faturalarla sonuçlanmasına neden olmaktadır. Kalorifer tesisatı sorunlarını çözmek adına kullanılan kimyasalların petek paslanmasıyla delinmesine neden olan kullanımlardan uzak müşteri bilgilendirmesi sonucunda garantili temizlik yapılmaktadır.