Su kaçağı tespiti firmamız uzman personellerimiz tarafından yapılan profesyonel bir işlemdir. Öncelikle kaçak olan yerin bulunması için dinleme cihazları kullanılır kısa süre içinde kaçağın yeri bulunur ardından kaçağın onarımı için firmamız personelleri sizlere onarım için fiyat vererek tamiratı gerçekleştirirler, su kaçağı tespit işleminde asla kırma ve dökme yapılmaz, profesyonel cihazlar sayesinde su kaçaklarının yeri noktasal olarak tespit edilmektedir. Su kaçağı tespit fiyatları taranacak olan alanın yüz ölçümüne göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için firmamızla iletişim sağlayabilirsiniz.

Üst Kattan Sızan Su

Üst kattan banyonuza sızan su ve özellikle bu suyun pis giderden gelme ihtimali sizi tedirgin eder. Alt kata sızan sular komşuluk ilişkilerinizi de bozar. Küvet kırma, tüm fayansları kırıp yeniden yaptırma, gereksiz değişen gider boruları ve temiz su boruları gibi tadilat masrafları yüzünden de alt kata sızan su problemi sizin için bir kâbusa dönüşebilir. Bazen banyodaki fayanslar defalarca kırılır, bir kısım borular değişir, yeniden yapılır ama yine de alt kata sızan su sıkıntısı çözüme kavuşmaz. İç sıvaların kalınlığı ve sağlam izolasyon yüzünden çoğu zaman sızan su, tam kaçağın olduğu yerden değil de, fırsat bulduğu yerden belirti verir.

Belirti verdiği yerden kırılan fayansların ve onarılan boruların da gerçek su kaçağı arızasına faydası olmaz aksine alt kata sızan su devam eder ve banyonuz bir daha kırılır. İnan Tesisat profesyonel tesisat çözümleri firmamız, alt kata sızan su problemlerinizde size etkin ve güvenli, kısa sürede çözüme kavuşturan önerilerle geliyor. Su kaçağını belirti veren yeri kırarak değil, akıllı dedektörler ve boru içlerine giren kameralı görüntüleme sistemleriyle tespit ediyor.