Günlük yaşantımızda kullandığımız lavabo ve tuvalet kir birikmesi sonucunda oluşturduğu tıkanıklıklarla yaşam alanlarımızda su basması ve kötü koku süreciyle karşı karşıya kalmamıza neden olmaktadır. Geçmişte bir takım yöntemlerle neden ve çözüm süreci kırma şeklinde gerçekleştirilirken günümüzde teknoloji imkânlarının değerlendirildiği çalışmalar ile kamere sistemi kullanımıyla kolay bir şekilde kırılma sorunlarından uzak bir şekilde sonuca ulaştırılmaktadır.

Tuvaletlerde oluşan tıkanıklık üst üste gelen suların borulardan geçme evresini gerçekleştirememesi sonucunda geri püskürtme olayını gerçekleştirerek gider borusuna bağlı durumda olan herhangi bir delikten fışkırma sorununu gerçekleştirmektedir. Fayans ve zemin kırımı işlemlerini uygulayan tesisatçı yaşanılan kirli ve uğraştırıcı sorunlarını sizlerden uzaklaştırarak modern teknoloji imkânlarından kolaylıkla faydalanıp kırma sıkıntılarından arınmış bir şekilde oluşan problem kaynağını dakikalar içerisinde bularak sağlıklı çözümler gerçekleştirmektedir. Teknolojinin sunduğu bu sistem evinizde kırma işlemlerinin yaşattığı kir ve zahmete neden olmadan borularda meydana gelen daralmayı ortadan kaldırmak amacıyla kolay ve hızlı bir ulaşım şekliyle çalışıp tuvaletinizde yer alan es bölgesindeki genişlemeyi gerçekleştirmektedir.

ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA Günümüzde yaşanılan konutlarda herhangi bir dairede meydana gelen tıkanıklık sorunu tüm dairelerin sorunlardan etkilenmesine neden olmaktadır. Oluşan bu sorunun çözümü basit işlemlerle giderilerek ortadan kaldırılabilir olsa da ana borular üzerinde meydana gelen tıkanıklık açma işlemleri kapsamlı çalışmalar gerektirmektedir. Onarım işlemini pratik bir çözüme kavuşturan kamerayla tespit sistemi cihaz üzerinden gerçekleştirilerek sorunun ana kaynağına ulaşıp atık su borularının incelemesini gerçekleştirmektedir. Yapılan analizler sonucunda tıkanıklık açma işlemi sorun yaşatan bölgeye bol tazyikli basınç uygulama işlemi gerçekleştirilerek atıkların ilerleme sürecini gerçekleştirmesi sağlanılmaktadır. Sonuca ulaşma evresi başarısız olduğu takdirde yer alan birtakım cihazlar kullanımıyla tıkanıklık temizlenir ya da ileri itme işlemi uygulanarak, zemin kırma gereği ortadan kaldırılmaktadır.

Oluşan tıkanıklığının yaşattığı sorun gücüne karşılık çözümsüz durumlarda mutlaka uzman kişiler tarafından sizlere sunulan yardımdan faydalanmanız, yaşadığınız zaman kaybını ve daha fazla sorun yaşama durumunu ortadan kaldırmaktadır. Yüksek donanıma sahip uzman çalışanlar profesyonel işlemleri teknoloji alt yapısıyla hareket ederek bütçeden de tasarruf etmenizi sağlamaktadır.